Naše reference

Nahlédněte na naše vybrané reference.

Naší hlavní prioritou

je tvorba profesionálních webových stránek, e-shopů a grafického designu pro soukromé i firemní klienty, hudební skupiny a neziskové organizace. Již více než 15 let navrhujeme a realizujeme pro naše zákazníky kompletní vizuální prezentace v podobě logomanuálů, reklamních poutačů, tiskovin, světelné reklamy aj. To vše pomáhá našim zákazníkům vytvořit ucelenou firemní identitu, která je nezbytná pro úspěšné fungování na trhu. V minulých letech jsme nabídku našich služeb rozšířili o kompletní správu internetových stránek, pronájem cenově dostupného kvalitního hostingu a registraci domén. Díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnout kompletní marketingové služby. Našim zákazníkům z řad malých i větších firem, živnostníkům a neziskovým organizacím zaručujeme individuální přístup a rozsáhlou podporu s důrazem na specifické potřeby každého z nich. Naší předností je vynikající znalost problematiky, flexibilita a cenová dostupnost námi nabízených služeb.

 

Podporujeme

Občanské spolky:
Přátelé zpětné vazby – Míkovice, HANDRLÁK – Kunovice, FS Míkovjan – Míkovice, SDH Hasiči – Vésky, SDH Hasiči – Míkovice
Hudební skupina Mistake, Mateřskou školu – Míkovice, Šachový klub – Staré Město aj.

Akce:
Míkovické hody a dožínky, RockGangParty, Studentské párty aj.

Preferujeme

individuální přístup ke každému klientovi. Vždy se snažíme najít to nejlepší řešení a splnit všechny požadavky našich zákazníků. Klademe důraz na efektivnost a jednoduchost.

Pracujeme

s moderními technologiemi a snažíme se našim klientům nabízet vždy moderní řešení jejich požadavků. Internetové stránky tvoříme založené na kvalitním CMS systému s administrací.

Po první osobní schůzce

s klientem, kde si vyslechneme jeho přání a požadavky, ihned navrhneme řešení a doporučení, jak co nejefektivněji docílit jeho požadavků.