O Nás

Naše rodinná agentura působí na českém trhu již od roku 2000. V té době ještě pod názvem EKS s.r.o., kdy služeb, které firma v té době nabízela bylo více a grafické práce byla jedna z nich. Již v té době jsme se převážně zabývali komplexní reklamní činností. Reklamní tabule, bannery, výlohy, potisk automobilů a to až klidně třeba po letadlo. To byl náš denní chléb.  Postupem času jsme přidali do nabízených služeb tisk sítotiskem a potisk reklamních předmětů.  Od roku 2011 pak již pod aktuálním IČ i tvorbu webových stránek a microsite.

Nechceme ale dělat všechno jen částečně. Máme rádi profesionální práci. Nyní se věnujeme již jen několika oblastem a v těch chceme být jednoduše nejlepší. Proto se zaměřujeme na tvorbu profesionálních webových stránek a microsite, grafickým pracím a prodeji reklamních předmětů s potiskem.  To jsou tři naše nejzákladnější oblasti.

Co pro vás
děláme?

Dílna pro weby

Tvoříme profesionální webové stránky a microsite
DETAIL

Plechový hrnek

Dodáváme plechové a keramické hrnky s potiskem
DETAIL

Reklamní služby

Provádíme veškeré služby reklamní agentury
DETAIL

Elektronický obchod

Naše výrobky najdete k prodeji i na eshopu
DETAIL

Zaujali jsme vás?

Pokud vás některá z našich služeb zaujala, neváhejte nás kontaktovat
(420) 604 171 281
© 2022 FOOE | IČ 142 73 756 | Spisová značka: C 127540 vedená u Krajského soudu v Brně
envelopephonelaptop-phone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram