Řekněte nám, jaký je váš cíl, a my vám ukážeme cestu .

Internetové stránky & webové projekty

Zpracujeme Vám internetové stránky, microsite nebo E-shop s administrací. Stránky obsahují přehlednou a jednoduchou administraci (CK Editor, TinyMCE), kde si sám uživatel mění obsah stránek pomocí editorů. Může si sám přidávat fotky do referenčních fotogalerií, sám aktualizovat novinky webové stránky, vytvářet články (projekty, reference). Tím pádem jsou stránky stále aktuální a informace na nich umístěné jsou dle jeho představ. Nemusí tedy již dále investovat do údržby stránek. Zajistíme Vám kromě samotných internetových stránek i umístění na kvalitní server (hosting) a taky optimalizaci ve vyhledávačích (google, seznam apod.).

Námi používané CMS systémy jsou založeny na populární kombinaci PHP + MySQL, lze je použít tedy na většině webových serverů. SEO optimalizaci stránek děláme již v základním provedení !!!

Základní funkce CMS

obyčejné stránky (sekce) / kategorie (pro články)  / návštěvní knihy / obrázkové galerie / diskusní fóra ankety / emailový formulář / zasílání komentářů / registrace uživatelů / schvalování článků před vydáním vyhledávání v obsahu stránek / generování RSS zdrojů pro články, příspěvky, témata… / možnost doinstalování wysiwyg editoru (TinyMCE či CKEditor) možnost použití mod rewrite modulu pro vytvoření hezkých adres (SEO) / vlastní formát pro zálohování a obnovu databáze / zasílání hromadných e-mailů registrovaným uživatelům souborový manažer / bohaté možnosti nastavení.